Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород) » Учимся жить экономно » Як економити на парфумах?


Як економити на парфумах?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Друзі, а вам вдається купувати якісні парфуми і економити на цьому? Поділіться секретами! Бо я точно не готова віддавати тепер за флакон парфумів 8-10 тисяч гривень....

0

2

ZELLA написал(а):

Друзі, а вам вдається купувати якісні парфуми і економити на цьому? Поділіться секретами! Бо я точно не готова віддавати тепер за флакон парфумів 8-10 тисяч гривень....

Інколи заказую парфуми через Америку. Так наче дешевше

0

3

ZELLA написал(а):

Друзі, а вам вдається купувати якісні парфуми і економити на цьому? Поділіться секретами! Бо я точно не готова віддавати тепер за флакон парфумів 8-10 тисяч гривень....

Та це взагалі дуже дорого! Я точно не можу собі позводити мати такі парфуми.... А уявіть собі, що ви такі купили, а аромат вам потім розподобався.... Ото взагалі буде найгірший сценарій, який собі тільки можна буде уявити.... Тому я і ціную можливість купувати якісні нішеві оригінальні парфуми на розпив https://ki-fragrance.com.ua . І вам раджу так робити. Економія дуже суттєва виходить. Так можна одразу декілька ароматів купити і насолоджуватись ними. І не платити за це шалені кошти

0


Вы здесь » Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород) » Учимся жить экономно » Як економити на парфумах?