Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород) » Не делом - так словом. Советы бывалых » Як знайти дані про людину в інтернеті?


Як знайти дані про людину в інтернеті?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Друзі, допоможіть. Потрібно пробити людину по базі даних. Порадьте русурси, де є достовірна інформація.

0

2

Андрей Макарченко написал(а):

Друзі, допоможіть. Потрібно пробити людину по базі даних. Порадьте русурси, де є достовірна інформація.

А що таке вже є? І такі бази всім доступні...? Це законно? Вибачте, багато питань. Я в шоці.

0

3

Андрей Макарченко написал(а):

Друзі, допоможіть. Потрібно пробити людину по базі даних. Порадьте русурси, де є достовірна інформація.

Я користуюсь лише одною базою даних, котрій можу повністю довіряти. Scanbe.io агрегує дані з відкритих джерел, щоб дати можливість швидко знайти потрібну людину у відкритих базах даних https://scanbe.io/people/k/l/klishnichenko - ось приклад, як вводити дані, як побачите нічого важкого нема. Вам потрібно лише заповнити всі віконця, а далі все зробить система. Все, що реально знайти про конкретну людину, зібрано на одному сайті й це дуже зручно.

0


Вы здесь » Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород) » Не делом - так словом. Советы бывалых » Як знайти дані про людину в інтернеті?