Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Екскаватор

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Загалом мені потрібно купити екскаватор для роботи, можете порадити хороший сайт, де є оголошення з ними?

0

2

Форумчанине, ти можеш його купити на порталі Machineryline https://machineryline.ua/ там представлено понад 15500 оголошень з продажу землерийних машин різних модифікацій і функціональних варіацій. Щоб купити відповідний екскаватор в Україні, вам слід подати заявку онлайн і зв'язатися з локальним продавцем цієї техніки.

0

3

fanterea написал(а):

Загалом мені потрібно купити екскаватор для роботи, можете порадити хороший сайт, де є оголошення з ними?

Цікаве питання ви задали. Важко таку спецтехніку зараз купити напевно

0

4

Таня Прокопчук написал(а):

Цікаве питання ви задали. Важко таку спецтехніку зараз купити напевно

Ну як сказати...ми лише почали підбирати варіанти із екскаваторами навантажувачами

0

5

ZELLA написал(а):

Ну як сказати...ми лише почали підбирати варіанти із екскаваторами навантажувачами

Я так розумію, ви плануєте новий екскаватор навантажувач купувати? Якщо так, то взагалі не бачу жодних проблем, щоб це питання закрити швидко та вигідно по бюджету. Ви екскаватори від нашого українського виробника ТДС Укрспецтехніка розглядали як варіант? Якщо ще ні, то раджу! Ця компанія виготовляє дуже якісну спецтехніку, яка по своїм технічним показникам зовсім не поступається іноземним аналогам. А вартує набагато дешевше!

0