Клуб "САМОДОПОМОГА" (Киев и пригород)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Средство для кожи

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Посоветуйте что-то для кожи

0

2

Коллаген - это универсальное средство для защиты кожи и в том числе волос. Очень хорошо увлажняет кожу головы и вообще все исходные кожи человека. От ноготков и до последнего кончика ваших волос)) Рекомендую вам воспользоваться магазином Колаген внутрь Богатый выбор и настоящее человеческое отношение к клиентам. Только лучшие рекомендации!!!

0

3

А что вы имеете в виду? Если кожу головы и волосы впринципе, то обратите внимание на интернет магазин профессиональной косметики https://brazil-prof.com/. Там очень большой выбор разной косметики для волос по выгодный ценам. Я уверена, что вы точно останетесь довольны ее качеством и результатом после применения.

Отредактировано Санта (2022-03-10 20:16:43)

0

4

А Ви не знаєте де можна купити електричну масажну щітку для обличчя?

0

5

Derik написал(а):

А Ви не знаєте де можна купити електричну масажну щітку для обличчя?

Товари для косметології продаються у цьому магазині медтехніки https://medtehnikalife.com.ua/ua/ Косметологічні прилади тут у великому асортименті, Ви зможете купити не тільки щітку, а й прилади для лікування прищів, для манікюру та педікюру, фотоепілятор, воскоплав та багато іншого. Ціни у магазині найнижчі по Україні, тому робити в них покупки дуже вигідно.

0

6

Найкраще звертатися до косметологів, а не чекати від когось порад, тому що шкіра у кожного різна, природно і догляд за нею індивідуальний. Мені особисто дуже подобається пілінг prx t33 ви можете докладніше про нього дізнатися в клініці idermic. Він реально допомагає шкірі оздоровитися і набути гарного підтягнутого вигляду.

0

7

Залежно від того, які у вас проблеми, я вважаю, що догляд за шкірою повинен підбирати досвідчений косметолог, який під тип вашої шкіри підбере належний догляд. Особисто у мене були зморшки, то я робила собі процедуру Radiesse Львів у Тетяни Луцик, дуже гарний лікар. Реально все підкаже і розповість, тим більше після таких процедур результат не забариться.

0

8

Мы работаем в одном офисе по соседству с бюро переводов https://expertperevod.com . Так вот к ним недавно обращались для перевода материалов с одного сайта с натуральной продукцией для кожи. Не помню название, но девочки переводчицы пробовали и все были в восторге. Поэтому можете поискать в сети именно натуральные средства для кожи. Кажется один из кремов назывался зимняя вишня или что то в этом роде. Поищите, будущее за натуральным продуктом. Кстати перевели им так хорошо, что весь персонал получил подарки в виде тех самых кремов. Если интересно напишите сюда, я зайду спрошу у них название продукции.

0

9

Зараз багато цікавої косметики для обличчя

0

10

Якщо ви шукайте якісну сироватку для обличчя, то я вам рекомендую відвідати інтернет-магазин La Biosthetique, де представлений величезний вибір якісної і недорогої косметики. Собі я підібрала сироватку для обличчя  після якої шкіра стала зволоженою і підтягнутою. Серед величезного вибору ви теж зможете підібрати підходящий для себе варіант. Ціни тут вас теж приємно здивують. 

0

11

Тут качество очень важно

0

12

Для эффективного антивозрастного ухода важно выбирать продукты, содержащие компоненты, способные бороться с признаками старения, такие как морщины, потеря упругости и тусклый цвет лица. В линейке Marie Fresh Cosmetics представлены средства антивозрастного ухода, разработанные с использованием передовых технологий и натуральных ингредиентов, которые стимулируют обновление клеток, улучшают упругость кожи и восстанавливают её естественное сияние https://mariefreshcosmetics.com/ru/cata … geing-care  Ищите продукты с ретинолом, пептидами, антиоксидантами и гиалуроновой кислотой для комплексного антивозрастного

0

13

Шукайте Sinesia Cool Beauty Freshlift Eye Treatment на сайті truffle.od.ua, з ним менше зморшок навколо очей вам забеспечені. Цей зволожувальний флюїд має потужні активні інгредієнти, такі як олія камелії для антивікового ефекту та гіалуронова кислота для глибокого зволоження. Екстракт квіток глоду допоможе відновити тон шкіри, а кофеїн, аесцин, кукурудзяний крохмаль та жасмин посилять ефективність засобу вже після першого використання. Переконайтеся, що ваша шкіра отримує найкращий догляд з цим продуктом, який підходить для всіх типів шкіри і дерматологічно протестований.

0